Silcom Multimedia: polski wydawca oprogramowania edukacyjnego dla szkół i przedszkoli

Silcom Multimedia

W dobie cyfryzacji i zdalnej edukacji, coraz większe znaczenie mają multimedialne programy edukacyjne, które wspomagają nauczycieli i uczniów w procesie dydaktycznym. Jednym z czołowych polskich wydawców takiego oprogramowania jest firma Silcom Multimedia, która oferuje szeroki wybór programów i gier dla szkół podstawowych i przedszkoli.

Kim jest Silcom Multimedia?

Silcom Multimedia to spółka z siedzibą w Cieszynie, która działa na rynku od 1997 roku. Firma specjalizuje się w tworzeniu oryginalnego polskiego oprogramowania edukacyjnego, które łączy wysoką jakość merytoryczną z atrakcyjną formą graficzną i dźwiękową. Silcom Multimedia współpracuje z doświadczonymi nauczycielami, pedagogami, psychologami i informatykami, aby zapewnić swoim klientom produkty dopasowane do potrzeb i wymagań systemu oświaty.

Z różnych dziedzin wiedzy, takich jak matematyka, język polski, języki obce, przyroda, historia, geografia, biologia, chemia, fizyka i inne, Silcom Multimedia oferuje programy i gry edukacyjne. Programy te są przeznaczone dla uczniów klas 1-8 szkoły podstawowej oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym. Firma posiada również wersje ukraińskie niektórych swoich tytułów. Programy te są zgodne z podstawą programową i dostosowane do poziomu i wieku uczniów.

Jakie są zalety programów Silcom Multimedia?

Programy Silcom Multimedia mają wiele zalet, które sprawiają, że są one chętnie wybierane przez szkoły i przedszkola. Oto niektóre z nich:

  • Programy są efektywne dla nauczycieli i atrakcyjne dla uczniów. Umożliwiają one realizację podstawy programowej w ciekawy i interaktywny sposób, angażując uczniów w aktywną naukę poprzez zabawę.
  • Programy działają na wszystkich tablicach interaktywnych oraz na komputerach domowych i tabletach z systemem Windows. Są one łatwe w instalacji i obsłudze, a także kompatybilne z innymi programami.
  • Programy są dostępne w licencjach grupowych na wszystkie komputery w szkole lub przedszkolu. Licencje te są tanie i nie wymagają dodatkowych opłat za aktualizacje lub serwis.
  • Programy są sprawdzone i bezpieczne. Nie zawierają one reklam, wirusów ani innych niepożądanych elementów. Są one również zgodne z RODO i chronią dane osobowe użytkowników.

Gdzie można kupić programy Silcom Multimedia?

Programy Silcom Multimedia można kupić bezpośrednio od wydawcy lub od jego autoryzowanych dystrybutorów. Firma prowadzi również sklep internetowy, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi opisami i demonstracjami programów oraz zamówić je online. Ponadto firma oferuje możliwość bezpłatnego testowania programów przez 30 dni.

Silcom Multimedia to firma, która dba o rozwój edukacyjny dzieci i młodzieży oraz o wsparcie nauczycieli w ich pracy. Jeśli szukasz sprawdzonych i atrakcyjnych multimedialnych programów edukacyjnych dla swojej szkoły lub przedszkola, zapoznaj się z ofertą Silcom Multimedia!

Podsumowanie

Silcom Multimedia to firma, która dba o rozwój edukacyjny dzieci i młodzieży oraz o wsparcie nauczycieli w ich pracy. Jeśli szukasz sprawdzonych i atrakcyjnych multimedialnych programów edukacyjnych dla swojej szkoły lub przedszkola, zapoznaj się z ofertą Silcom Multimedia! Firma ta oferuje bogaty asortyment programów i gier z różnych dziedzin wiedzy, które są dostosowane do poziomu i wieku uczniów oraz do wymogów podstawy programowej. Programy te są łatwo dostępne, tanie i bezpieczne. Możesz je zamówić online lub skorzystać z bezpłatnego testowania przez 30 dni. Nie zwlekaj i sprawdź sam!