mTalent – pomóż dziecku osiągnąć sukces

mtalent

Indywidualny przebieg nauczania jest skierowany do wszystkich osób, które chcą mieć pewność odnośnie skuteczności terapii. mTalent został przygotowany przez osoby z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Na czym polegają programy mTalent?

Zadaniem programów mTalent jest:

– wspomaganie osób, które pracują z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz rozwojowych,

– pomoc dzięki gotowym narzędziom diagnostyczno-terapeutycznym,

– przygotowanie i wykorzystywanie tysięcy interaktywnych ćwiczeń,

– pokazanie gotowych ćwiczeń, które można wykorzystać w różnych dziedzinach,

– ciągłe doskonale programów, wspierających terapię.

mTalent świetnie sprawdza się przy zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych oraz rewalidacyjnych.

Ważne jest wspomnienie o tym, że osoby odpowiedzialne za tworzenie mTalent przez cały czas działają dalej. Co roku baza wzbogacana jest o kolejne pozycje. Mogą być one wykorzystywane przez podopiecznych, nauczycieli, czy terapeutów.

Co wyróżnia mTalent na tle innych produktów?

mtalent

mTalent z https://www.eduksiegarnia.pl/mtalent jest najbogatszą oraz najnowszą serią programów, które są dostępne na polskim rynku. Ich zadaniem jest wspieranie terapeutów. W bazie znajduje się ponad 20 tysięcy interaktywnych ekranów, z których można korzystać w dowolnym momencie. Ważne jest wspomnienie o tym, iż za pracę nad serią mTalent jest odpowiedzialny zespół, który jako pierwszy wprowadził technologię do gabinetów terapeutycznych oraz logopedycznych. Nie sposób nie zauważyć, iż skuteczność, niezawodność i efektywność programów tej serii zostały potwierdzone opiniami klinicznymi. Program został także nominowany do różnych nagród. Jako jedyny polski program, który wspiera terapię otrzymał nagrodę BELMA. Zaświadczenie o tym, iż są to skuteczne oraz bezpieczne multimedialne programy świadczy uzyskanie przez nie statusu wyrobu medycznego, oraz otrzymanie pozytywnej oceny klinicznej. 

Nad wyjątkowością oraz merytoryczną wiedzą najwyższej jakości produktów mTalent czuwają osoby powołane do specjalnego zespołu. W jego składzie znajdują się przedstawiciele ośrodków badawczo-rozwojowych oraz uniwersytetów.

Ważne jest również to, że w dowolnym momencie można pobrać oraz przetestować wersję demo. Dzięki nim można samodzielnie przekonać się, z jakiego powodu jest to najlepszy wybór do kupienia w konkretnej placówce. Wersja demo składa się z kilkunastu ekranów interaktywnych oraz kart pracy do wydruku. Dzięki ich różnorodności można ocenić skuteczność, jakość oraz merytoryczność produktów mTalent.

Dostępność programów mTalent w każdym miejscu

Kolejną zaletą programów mTalent jest to, że można z nich korzystać w każdym miejscu, nawet bez dostępu do Internetu. To wszystko jest niezwykłym atutem tego produktu. Można z niego korzystać bez ograniczeń i warto jest mieć na uwadze to, że wspierają one specjalne potrzeby edukacyjne w czasie terapii. Jest to jedyna seria, która pozwala na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania. W związku z tym jest zapewnione bezpieczeństwo przebiegu terapii zdalnej, danych osobowych terapeutów oraz pacjentów. 

Kluczowe jest także to, że mTalent jest jedynym produktem i programem terapeutycznym, który można uruchomić na urządzeniu z dowolnym system operacyjnym. Działa także na każdym urządzeniu multimedialnym. Istnieje możliwość pracy na smartfonie, komputerze, ekranie multimedialnym, tablecie, czy tablicy.

Nie sposób nie wspomnieć o przystępności pracy z mTalent. Jest to możliwe dzięki temu, iż programy zostały przygotowane w nowoczesnym środowisku HTML5.